Cenová ponuka

Vysokotlakové čistenie fasád, striech, chodníkov, zámkových dlažieb, hrobov, pomníkov

PODROBNÝ POPIS

Ponúkame profesionálne vysokotlakové čistenie rôznych povrchov. Naša spoločnosť disponuje profesionálnou technológiou s benzínovým motorom, ktoré poskytujú v porovnaní s elektrickými vysokotlakovými čističmi vyšší výkon a zároveň nie sú závislé na elektrickej energií, preto je ich možné nasadiť aj na veľmi náročne čistenie, s ktorým by si bežné „Vapky“ neporadili.
V závislosti od znečistenia a povrchu materiálu sa použije vhodný nadstavec, ktorý zabezpečí dôkladné odstránenie nečistôt. Pomocou vysokotlakového čisteniapovrchy zbavené mikroorganizmov, plesní, machov a iných znečistení. Pokiaľ bude rozsah znečistenia vysoký, aplikuje sa pred samotným čistením vhodná chémia, ktorá hĺbkovo odstráni nečistoty spôsobené vplyvom počasia alebo ľudským faktorom a následne pomocou vysokotlakového čističa nečistoty odstránime. Zabezpečíme vysokotlakové čistenie fasád, striech, pomníkov a hrobov.
Vysokotlakové čistenie vykonáva odborne školený personál a je úplne bezpečné pre čistený povrch.

Odstraňovanie grafitov z povrchov
Naša spoločnosť dokáže v kombinácií s vhodnou chémiou a vysokotlakovým čističom odstrániť grafity, maľby fixkou a sprejom z rôznych povrchov, ako murivo, fasáda, pomník až po citlivé povrchy ako hliník, prírodný kameň a pod.

Vysokotlakové čistenie dlažieb
Na exteriérové dlažby sa väčšinou využíva metóda vysokotlakového čistenia pomocou plošného čističa alebo rotujúceho nadstavca. Podľa miery znečistenia a povrchu daného materiálu sa použije vhodný nadstavec, ktorý zabezpečí odstránenie nečistôt. Vysokotlakovým čistením sú povrchy zbavené mikroorganizmov, plesní, machov a ďalších znečistením ktoré vznikli vplyvom počasia alebo ľudským faktorom. V prípade extrémneho znečistenia alebo vysokého obsahu plesní sa aplikuje pred samotným čistením vhodná chémia, hĺbkovo odstráni  nečistoty, machy, plesne a následne sa využije vysokotlakové čistenie. Po vyčistení je možnosť aplikovať impregnáciu, vďaka ktorej sa daný povrch bude lepšie umývať a vydrží dlhšie čistý.
Túto metódu je vhodné použiť na čistenie keramickej, zámkovej, terasovej, drevenej, protišmykovej a interiérovej dlažby (s použitím plošného nadstavca s odsávaním), taktiež aj na čistenie chodníkov, stien, obkladov, fasád, striech a podobne.

Čistenie hrobov a pomníkov
Čistením hrobov a pomníkov sa zbavíme machov, usadením, burín a ďalších nečistôt, ktoré sa na miestach nachádzajú. Následne odporúčame impregnáciu pomocou nano technológie poprípade inú impregnáciu, ktorá chráni vyčistený povrch pred znečistením.

Čistenie fasád pomocou nízkeho tlaku
Nie každá fasáda sa dá umývať metódou vysokotlakového čistenia. Na čistenie opláštenia budov využívame systém „Reach and Wash“. Ide o čistenie pomocou osmotickej/demineralizovanej vody (voda, ktorá nezanecháva po sebe stopy, po vyschnutí neostanú na fasáde kvapky). Umývanie pomocou osmotickej vody je možné využiť na rôzne povrchy ako sú okná, fasády, solárne panely, strechy, obklady, hliník, alubond a podobne. Zároveň sa pomocou teleskopickej tyče dostaneme k ťažšie dostupným miestam bez použitia lešenia poprípade horolezcov až do výšky 14 metrov. Čistenie je 100% ekologické, voda prechádza cez živicové filtre.

Komplexnosť našej spoločnosti dopĺňajú výškové práce, ktoré sa realizujú najčastejšie pomocou horolezeckej a lanovej techniky alebo vysokozdvižnej plošiny. Náš tím horolezcov zabezpečuje komplexné čistiace služby vo výškach ako umývanie opláštenia budov, umývanie fasád z plošiny, či umývanie striech. Zároveň zabezpečujeme umývanie reklamných bannerov a plachiet. Používame ekologické čistiace prostriedky, ktorými zabezpečíme dokonalé čistenie v kombinácií s vysokotlakovým čistením. Ako doplnkové služby k vysokotlakovému čisteniu ponúkame čistenie odkvapových rúr a odkvapov, pieskovanie za mokra a čistenie bazénov.

Our Story

Exponent WordPress theme is insanely flexible and amazingly easy to use. This alone would be enough for a 5 star rating. 

Get started swiftly & easily by importing a demo of your choice in a single click. Over 30 high quality professionally designed pre-built website concepts to choose from.

Exponent is a modern business theme, that lets you build stunning high performance websites using a fully visual interface. Start with any of the demos below or build one on your own.

Join our team

Fotogaléria

VIDEO