Cenová ponuka

Upratovanie domácností, kancelárií, prevádzok, obchodných priestorov, po stavebných prácach, generálneho charakteru a po havarijných udalostiach, vrátane predkolaudačného upratanie.

PODROBNÝ POPIS

Ponúkame profesionálne upratovacie a čistiace služby s individuálnym prístupom ku každému zákazníkovi. Naším hlavným cieľom je splniť požiadavky každého zákazníka, preto je nevyhnutné vykonať obhliadku priestorov a následne vypracovať cenovú ponuku s detailným rozpisom práce. Výhodou nášho upratovacieho servisu je komplexnosť – ponúkame širokú škálu služieb v rámci jednej spoločnosti. Okrem základného upratovania zabezpečíme aj doplnkové služby ako tepovanie, čistenie kože, dezinfekciu priestorov, výškové práce, starostlivosť o interiér aj exteriér a ďalšie služby z nášho portfólia. S nami máte istotu, že vaše potreby budú uspokojené kvalitne a efektívne.

Pocit čistoty je kľúčový pre vytvorenie kvalitného pracovného prostredia, ktoré zlepšuje výkonnosť práce. Pre zamestnancov je dôležité cítiť sa komfortne, a preto je nevyhnutné spoľahlivo vyberať upratovací servis. Často sa stretávame s prioritou ceny, no je dôležité zvážiť aj ďalšie faktory. Nízka cena môže byť lákavá, ale nezaručuje kvalitu vykonaných prác ani použitie profesionálnych technológií. V našej spoločnosti používame špeciálne prípravky vysokej kvality, ktoré sú určené na konkrétne povrchy (nemáme jednu univerzálnu chémiu pre všetko). Vďaka týmto špeciálnym prípravkom predlžujeme životnosť čistených povrchov a dlhodobo šetríme náklady na výmenu materiálov. Po dokončení prác vykonávame kontrolu kvality. V prípade záujmu radi poskytneme referencie od našich zákazníkov.

Pravidelné upratovanie pre vašu kanceláriu, obchodný priestor, domácnosť či firmu zostavíme na mieru a podľa vašich potrieb vypracujeme individuálny rozpis prác. Umožňujeme vám flexibilitu vo voľbe času a frekvencie upratovania podľa vašich preferencií. Okrem toho poskytujeme aj pravidelné upratovanie nebytových a spoločných priestorov, ako sú vchody. Po každom upratovaní prevedieme kontrolu kvality poskytnutých služieb. Ako doplnkovú službu ponúkame pranie a žehlenie vo vašej domácnosti.

Zabezpečíme komplexné upratovanie po stavebných a maliarskych prácach, známe aj ako predkolaudačné upratanie. Po dôkladnej obhliadke priestorov zostavíme individuálny plán podľa povahy znečistenia a požiadaviek zákazníka. Pri upratovaní odstránime všetky nečistoty, vrátane cementu, PUR peny, lepidla, farby a ďalších odpadov, ktoré vznikli v dôsledku stavebných prác.

Naša housekeeping služba je určená pre ubytovacie zariadenia, ako sú apartmány, ubytovne, penzióny a hotely. Poskytujeme viaceré možnosti, vrátane pravidelného upratovania v určitých intervaloch alebo po odchode hostí. Okrem toho ponúkame aj doplnkové služby, ako je pranie a žehlenie.

Profesionálne havarijné upratovanie po vytopení, požiari, alebo iných nepredvídaných udalostí, ktoré vznikli vo vašej domácnosti, prevádzke, budove, kancelárií a pod.
– odsávanie vody po vytopení
– tepovanie kobercov po vytopení
– odčerpávanie vody
– odvlhčovanie priestorov
– čistenie priestorov
– premiestnenie tovaru, počítačov, stolov do iných miestností

– čistenie po požiari
– odstránenie nepríjemného zápachu
– čistenie od dymu

Existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste mali zvážiť našu upratovaciu firmu:
– Profesionalita naši pracovníci sú odborníci so skúsenosťami v oblasti upratovania a čistenia. Sme zaviazaní k poskytovaniu vysokokvalitných služieb.
– Individualizovaný prístup: pristupujeme k vašim potrebám individuálne a zostavíme plán upratovania, ktorý vyhovuje vašim konkrétnym požiadavkám a preferenciám.
– Flexibilita a spoľahlivosť: ponúkame flexibilné plány upratovania a sme spoľahliví vo svojom dodržiavaní dohodnutých termínov a kvality služieb.
– Kvalita služieb: používame profesionálne vybavenie a špeciálne prípravky vysokej kvality na dosiahnutie optimálnych výsledkov.
– Kontrola kvality: po každom upratovaní preverujeme kvalitu poskytnutých služieb, aby sme zabezpečili vašu spokojnosť.
– Doplnkové služby: Okrem pravidelného upratovania ponúkame aj doplnkové služby ako pranie a žehlenie, aby sme vám poskytli komplexné riešenia pre vašu domácnosť alebo firmu.
– Spokojnosť zákazníkov: naši spokojní zákazníci sú našou najlepšou referenciou. Poskytneme vám aj referencie našich predchádzajúcich klientov, aby ste mohli posúdiť našu prácu z ich pohľadu.

Spoločnosť GAL servis s.r.o. Vám zabezpečí reprezentatívne čisté prostredie pre vašu domácnosť, spoločnosť či obchodný priestor.

Our Story

Exponent WordPress theme is insanely flexible and amazingly easy to use. This alone would be enough for a 5 star rating. 

Get started swiftly & easily by importing a demo of your choice in a single click. Over 30 high quality professionally designed pre-built website concepts to choose from.

Exponent is a modern business theme, that lets you build stunning high performance websites using a fully visual interface. Start with any of the demos below or build one on your own.

Join our team

Fotogaléria