Cenová ponuka

Upratovanie domácnosti, firiem, prevádzok, obchodných priestorov, vchodov, postavebné, generálne, havarijné, predkolaudačné

PODROBNÝ POPIS

Ponúkame profesionálne upratovacie a čistiace práce s individuálnym prístupom ku každému zákazníkovi. Naša spoločnosť má za cieľ plniť požiadavky zákazníka, preto je nevyhnutné vždy vykonať obhliadku priestorov a následne vypracovať cenovú ponuku s rozpisom prác. Výhodou nášho upratovacieho servisu je, že ponúkame komplexné služby „jedna firma na všetko.“ Zabezpečíme vám doplnkové práce ako tepovanie, čistenie kože, dezinfekciu priestorov, výškové práce, starostlivosť o interiér a exteriér a ďalšie služby z nášho portfólia.

Pocit čistoty vytvára kvalitné pracovné prostredie a zvyšuje výkonnosť práce. Zamestnanci sa cítia komfortne, preto je potrebné spoľahlivo vyberať upratovací servis. Často krát sa stretávame s tým, že najväčšiu úlohu hrá cena, avšak treba zvážiť niektoré faktory. Lákavo nízka cena nezaručuje kvalitu vykonaných prác a ani použitie profesionálnych technológií. Používame špeciálne prípravky vysokej kvality určené na dané povrchy (nemáme jednu univerzálnu chémiu na všetko). Vďaka prípravkom určených na daný povrch predlžujeme životnosť čisteného povrchu a z dlhodobého hľadiska ušetríte náklady na výmenu materiálov. Po skončení prác vykonávame kontrolu kvality. V prípade záujmu radi poskytneme referencie od našich zákazníkov.

Pravidelné upratovanie pre vašu kanceláriu, obchodný priestor, domácnosť či firmu zostavíme na mieru a podľa vašich potrieb vypracujeme vzorový rozpis prác. Sami si vyberiete v akom čase a koľko krát do mesiaca sa bude konkrétna práca vykonávať.  Vykonávame aj pravidelné upratovanie nebytových a spoločných priestorov (vchodov). Po uprataní kontrolujeme kvalitu poskytnutých služieb. 

Ako doplnkovú službu ponúkame pranie a žehlenie vo vašej domácnosti.

Zabezpečíme generálne upratovanie po stavebných a maliarskych prácach, nazývané aj predkolaudačné upratanie. Po obhliadke priestorov sa zostaví individuálny plán podľa druhu znečistenia a požiadaviek zákazníka. Pri upratovaní odstránime všetky nečistoty, vrátane cementu, PUR peny, lepidla, farby a ďalších nečistôt, ktoré vznikli pri stavebných prácach.

Služba housekeeping je určená pre ubytovacie zariadenia ako sú apartmány, ubytovne, penzióny a hotely. 
Ponúkame viacero možností buď pravidelné upratovanie v určitých intervaloch alebo po odchode hostí. Zároveň poskytujeme doplnkové služby – pranie a žehlenie.

Profesionálne havarijné upratovanie po vytopení, požiari, alebo iných nepredvídaných udalostí, ktoré vznikli vo vašej domácnosti, prevádzke, budove, kancelárií a pod.
– odsávanie vody po vytopení
– tepovanie kobercov po vytopení
– odčerpávanie vody
– odvlhčovanie priestorov
– čistenie priestorov
– premiestnenie tovaru, počítačov, stolov do iných miestností

– čistenie po požiari
– odstránenie nepríjemného zápachu
– čistenie od dymu

Spoločnosť GAL servis s.r.o. Vám zabezpečí reprezentatívne čisté prostredie pre vašu domácnosť, spoločnosť či obchodný priestor.

Our Story

Exponent WordPress theme is insanely flexible and amazingly easy to use. This alone would be enough for a 5 star rating. 

Get started swiftly & easily by importing a demo of your choice in a single click. Over 30 high quality professionally designed pre-built website concepts to choose from.

Exponent is a modern business theme, that lets you build stunning high performance websites using a fully visual interface. Start with any of the demos below or build one on your own.

Join our team

Fotogaléria