Cenová ponuka

Umývanie okien, rámov, výkladov, skla, žalúzií, zimných záhrad, solárnych panelov, odstránenie polepov a nálepiek

PODROBNÝ POPIS

Naša spoločnosť ponúka profesionálne umývanie okien v najvyššej kvalite. Pomocou našich profesionálnych technológií, skúsených ľudí a know-how vyčistíme všetky druhy okien (hliníkové, plastové, drevené), výklady, sklenené vitríny, zábradlia, zimné záhrady alebo presklené budovy. Podľa druhu znečistenia sa určí správny postup pre dokonalé čisté okná. Zbavíme vás hrubých nečistôt, vodného kameňa, mastnoty a ďalších ťažko odstrániteľných nečistôt. V prípade potreby používame profesionálne antikorové škrabky na okná, pomocou ktorých odstránime pásky, lepidlo, fólie, nálepky, hrubé nečistoty po stavebných prácach či iné znečistenia. Táto metóda je bezpečná a nedochádza k poškodeniu skiel. Okná umývame pomocou ručných profesionálnych pomôcok (rozmývač a profesionálna stierka). Rozmývačom aplikujeme chémiu na skla a pomocou pohybu po celom okne odstraňujeme nečistoty a mastnotu. Následne nastáva proces stierania chémie zo skla pomocou stierky. Po umytí okien ostanú okna dokonalé čisté a bež šmúh. 

Odlišnosť od klasického umývania vytvára pre našu spoločnosť konkurenčnú výhodu, na koľko ide o profesionálne umývanie, ktoré vykonáva len skúsený personál.

Disponujeme modernou technológiou na umývanie okien – Reach and Wash. Ide o čistenie pomocou osmotickej/demineralizovanej vody (voda, ktorá nezanecháva po sebe stopy, po vyschnutí neostanú na skle kvapky). Umývanie pomocou osmotickej vody je možné využiť na rôzne povrchy ako sú okná, fasády, solárne panely, strechy, obklady, hliník, alubond a podobne. Zároveň sa pomocou teleskopickej tyče dostaneme k ťažšie dostupným miestam bez použitia lešenia poprípade horolezcov až do výšky 14 metrov. Čistenie je 100% ekologické, voda prechádza cez živicové filtre. V prípade silného znečistenia alebo vodného kameňa je potrebné  okná vyčistiť ručne.
Umývanie fotovoltaických (solárnych) panelov dokáže zvýšiť výkon solárnej elektrárne min. o 2 – 5% ročne, niektoré zdroje uvádzajú ešte viac %. Proces čistenia prebieha osmotickou/demineralizovanou vodou alebo vysokotlakovým čistením.
Pomocou metódy Reach and Wash čistíme aj z
imné záhrady, ktoré bývajú často znečistené od machu, vtáčieho trusu a podobných nečistôt.

Poskytujeme profesionálne umývanie vnútorných (interiérových) a vonkajších (exteriérových) žalúzií.

Čistenie žalúzií interiér
Na čistenie interiérových žalúzií 
používame viaceré spôsoby. Buď ide o klasické čistenie žalúzií – každú jednu lamelu vyčistíme od drobných nečistôt a prachu alebo sa použije výkonný parný čistič, pomocou ktorého čistíme žalúzie ekologicky bez potreby použitia chémie. V prípade potreby disponujeme modernou technológiou – prúdová čistiaca pištoľ, pomocou ktorej detailne vyčistíme žalúzie. Pomocou stlačeného vzduchu, rotačnej hlavice za použitia minimálneho množstva vody, odstránime nečistoty rýchlo a bezpečne.
Čistíme všetky druhy žalúziíplastové, hliníkové, drevené

Čistenie žalúzií exteriér
Na umývanie exteriérových žalúzií používame viaceré metódy. Buď ide o klasické vysokotlakové čistenie alebo vysokotlakové čistenie za použitia osmotickej vody (po tomto čistení neostávajú kvapky na žalúziách). Ďalšou metódou je umývanie metódou „Reach and wash“ pomocou kefy a nízkeho tlaku vody. Ide o metódu kedy voda prechádza cez 6 filtrov a je zbavená všetkých minerálov, preto žalúzie ostanú dokonalé čisté.

Komplexnosť našej spoločnosti dopĺňajú výškové práce, ktoré sa realizujú najčastejšie pomocou horolezeckej a lanovej techniky alebo vysokozdvižnej plošiny. Náš tím horolezcov zabezpečuje komplexné čistiace služby vo výškach ako umývanie opláštenia budov, umývanie okien a žalúzií, či umývanie striech. Zároveň zabezpečujeme umývanie reklamných bannerov a plachiet. Používame ekologické čistiace prostriedky, ktorými zabezpečíme dokonalé čistenie.

Our Story

Exponent WordPress theme is insanely flexible and amazingly easy to use. This alone would be enough for a 5 star rating. 

Get started swiftly & easily by importing a demo of your choice in a single click. Over 30 high quality professionally designed pre-built website concepts to choose from.

Exponent is a modern business theme, that lets you build stunning high performance websites using a fully visual interface. Start with any of the demos below or build one on your own.

Join our team

Fotogaléria