Cenová ponuka

Dezinfekcia priestorov ozónom, zahmlievaním, polymérovou chémiou

PODROBNÝ POPIS

Naša spoločnosť vykonáva 2 typy dezinfekcií – dezinfekcia ozónom a plošná dezinfekcia ekologickou chémiou.
Dezinfekcia ozónom zabíja až 99,9% vírusov, baktérií a plesní, ktoré môžu mať negatívny vplyv na vaše zdravie. Patrí medzi najsilnejšie prírodne činidlo. Výhoda ozónu je tá, že plyn sa dostane všade kde sa bežné čistiace prostriedky nedostanú. Znižuje výskyt chorôb a iných vírusov. Likviduje chemické a organické zápachy napr. zápach po fajčení, riedidlách, farbách. Tak isto zabíja roztoče a je vhodný pre ľudí trpiacimi alergiami. Dezinfekciu ozónom odporúčame ako prevenciu, ktorá sa vykonáva v určitých časových intervaloch, nemá dlhotrvajúci účinok! Na dlhotrvajúci účinok odporúčame plošnú dezinfekciu pomocou polymérovej chémie.

Proces dezinfekcie ozónom je nasledovný. Z miestnosti sa odstránia všetky kvety a zvieratá. Následne sa ozónový generátor umiestni na najvyšší bod miestnosti a podľa m³sa vypočíta proces trvania dezinfekcie. Miestnosť sa opustí a uzavrie. Do miestnosti vstupuje len osoba, ktorá obsluhuje ozón a je vybavená ochrannými pomôckami, iným osobám je vstup zakázaný! V miestnosti kde sa dezinfikuje vzniká z kyslíka ozón pomocou ultrafialových výbojov. Po skončení dezinfekcie sa z ozónu (O3) stáva znova kyslík (O2). Miestnosť sa následne vyvetrá a proces dezinfekcie je ukončený.
Dezinfekciu pomocou ozónu je vhodné použiť aj pre automobily na dezinfekciu klimatizácie. Pri tomto úkone odporúčame vymeniť peľový (kabinový) filter za nový a následne využiť túto službu.

Plošná dezinfekcia pomocou polymérovej chémie – chémia špeciálne upravená pre rýchlu a účinnú dezinfekciu všetkých plôch, predmetov a povrchov a to aj v ťažko prístupných miestach. Aplikuje sa pomocou tlakového rozprašovača alebo ULV Foggerového zariadenia (prístroj tvoriaci studenú hmlu). Po aplikácií sa nechá roztok pôsobiť až do zaschnutia, čím sa vytvorí polymérová vrstva, ktorá zabraňuje šíreniu baktérií. Používame bezpečnú dezinfekciu, ktorá neobsahuje chlór, alkohol a podobné látky, a preto nemá žiadne vedľajšie účinky a ani negatívny vplyv na žiadny materiál (drevo, sklo, plast, papier, textil, guma a pod.) Po aplikácií vzniká dlhodobá ochrana v podobe niekoľkých dní. 

Využitie pre:
– ambulancie
– školy, škôlky
– domácnosti, firmy
– prevádzky, budovy
– hotely, penzióny
– administratívne budovy
– výrobné zariadenia
– športové haly
– a ostatné zariadenia

Our Story

Exponent WordPress theme is insanely flexible and amazingly easy to use. This alone would be enough for a 5 star rating. 

Get started swiftly & easily by importing a demo of your choice in a single click. Over 30 high quality professionally designed pre-built website concepts to choose from.

Exponent is a modern business theme, that lets you build stunning high performance websites using a fully visual interface. Start with any of the demos below or build one on your own.

Join our team

Fotogaléria