Cenová ponuka

Dezinfekcia priestorov ozónom, zahmlievaním, polymérovou chémiou

PODROBNÝ POPIS

Naša spoločnosť ponúka dve účinné metódy dezinfekcie – dezinfekciu ozónom a plošnú dezinfekciu ekologickou chémiou. Dezinfekcia ozónom a plošná dezinfekcia patria medzi najefektívnejšie metódy dezinfekcie. 

Naša spoločnosť sa špecializuje na tieto moderné techniky, ktoré zaručujú bezpečné a účinné odstránenie škodlivých mikroorganizmov a plesní.
Dezinfekcia ozónom
je jednou z najúčinnejších metód dezinfekcie, ktorá dokáže zničiť až 99,9% vírusov, baktérií a plesní. Ozón, ako prírodné dezinfekčné činidlo, sa v miestnosti šíri vo forme plynu, čo znamená, že prenikne do aj tých najťažšie dostupných miest. Táto metóda je ideálna pre alergikov a ľudí s citlivými dýchacími cestami, pretože nevyžaduje použitie žiadnych chemikálií a nezanecháva žiadne zvyšky. Dezinfekcia ozónom je účinná nielen v domácnostiach a kanceláriách, ale aj v obchodných a priemyselných prevádzkach.

Plošná dezinfekcia pomocou ekologickej chémie je ďalšou účinnou metódou, ktorá zabezpečuje bezpečnú a komplexnú dezinfekciu všetkých povrchov a predmetov. Tento proces zahŕňa aplikáciu špeciálnej polymérovej chémie pomocou tlakového rozprašovača alebo ULV Foggerového zariadenia, čo umožňuje rovnomerné pokrytie a účinné rozloženie dezinfekčnej látky. Po aplikácii sa chémia nechá pôsobiť až do zaschnutia, čím sa vytvorí ochranná vrstva, ktorá bráni šíreniu baktérií a vírusov.
Vyššie uvedené metódy sú určené pre rôzne prostredia, vrátane kancelárií, škôl, nemocníc, reštaurácií, hotelov, obchodov a ďalších verejných miest.

Naša spoločnosť je pripravená poskytnúť vám bezpečnú, efektívnu a spoľahlivú dezinfekciu ozónom a plošnú dezinfekciu, aby ste mali pokoj vedomia, že vaše prostredie je čisté a zdravé. 

Our Story

Exponent WordPress theme is insanely flexible and amazingly easy to use. This alone would be enough for a 5 star rating. 

Get started swiftly & easily by importing a demo of your choice in a single click. Over 30 high quality professionally designed pre-built website concepts to choose from.

Exponent is a modern business theme, that lets you build stunning high performance websites using a fully visual interface. Start with any of the demos below or build one on your own.

Join our team

Fotogaléria