Cenová ponuka

Ďalšie služby
maľovanie interiérov a exteriérov, odstraňovanie grafitov, letná a zimná údržba, čistenie bazénov a víriviek, striekanie čiar v interiéry a exteriéry

PODROBNÝ POPIS

Čistenie garáží, brán, nadzemných a podzemných parkovísk
Ponúkame 2 typy čistení:
čistenie garáží na hrubo – zametanie garáží
hĺbkové čistenie garážístrojové čistenie garáží (zametanie garáží, odstránenie nečistôt pomocou čistiacich strojov).

Montáž nábytku
máte problém s poskladaním nábytku? Poprípade nemáte čas ho poskladať? Obráťte sa na nás. Ponúkame montáž a demontáž nábytku pri sťahovaní alebo zariaďovaní domácnosti, firiem, kancelárií, možnosť skladania regálov pre prevádzky.

Čistenie markíz
čistenie plastových a látkových markíz prebieha pomocou vysokotlakového čističa alebo so systémom reach and wash (čistenie pomocou demineralizovanej vody). Markízy sú zbavené nečistôt, machov, prachu a ďalších znečistení, ktoré vznikli vplyvom počasia a nepriaznivo pôsobia na štruktúru markíz, čím znižujú ich životnosť.

Čistenie terás 
drevené terasy sú vystavované rôznym vplyvom počasie to má za následok výskyt rôznych nečistôt, machov, vtáčieho trusu, plesní a hlavne zašednutie dreva. Ponúkame hĺbkové čistenie pomocou stroja s valcovými kefami a správnou chémiou vyčistíme drevo a následne je potrebné ošetrenie pomocou oleja, ktorý dodá terase ochrannú vrstvu a pôvodný vzhľad. 

Čistenie zimných záhrad
zimné záhrady bývajú často znečistené od machu, vtáčieho trusu. Pomocou osmotickej vody a vhodného nadstavca vyčistíme zimné záhrady a navrátime im priehľadnosť. 

Odstránenie grafitov 
v kombinácií s vhodnou chémiou a vysokotlakovým čističom odstránime grafity, maľby fixkou a sprejom z rôznych povrchov, ako murivo, fasáda, pomník až po citlivé povrchy ako hliník, prírodný kameň a pod.

Maľovanie a penetrovanie
zaoberáme sa penetrovaním a maľovaním interiérov a exteriérov pre domácnosti a firmy. Zabezpečíme maľovanie obkladu, dlažieb, konštrukcií, brán, oplotenia, striech a pod. Zabezpečujeme taktiež vysprávky stien a stropov pred maľovaním

Značenie a striekanie čiar
Zabezpečujeme striekanie čiar v interiéry a v exteriéry. Striekanie čiar v telocvičniach, výrobných halách, spoločnostiach

Letná údržba
Jednorazové kosenie
trávnikov a ich údržbu Taktiež ponúkame kosenie vysokej trávy a buriny krovinorezom. Možnosť odvozu odpadu za príplatok.
Pravidelné kosenie vykonáva sa na základe zmluvného vzťahu podľa dohody – väčšinou 3x do mesiaca. Cena zahŕňa kosenie s kosačkou/krovinorezom (v prípade potreby v okolí chodníka a horšie prístupných miest sa použije krovinorez).

Zimná údržba
Zmluvná – vykonáva sa na základe zmluvného vzťahu zvyčajne od 15. novembra do 31. marca na celé obdobie. Práca sa vykonáva zmluvne podľa dohody (2 x do dňa) zvyčajne ráno a poobede a zahŕňa úkony – odhŕňanie snehu, posyp soľou a doprava. Žiadne dodatočné poplatky sa neplatia. K poslednému dňu zmluvného obdobia sa parkovisko vyčistí.
Zimná údržba výjazd – vykonáva sa na základe objednávky alebo dohody (v prípade sneženia je možné prísť hneď ráno bez objednávky). Výjazd zahŕňa odhŕňanie snehu, posyp soľou a dopravu. Žiadne dodatočné poplatky sa neplatia.

V našej spoločnosti disponujeme aj profesionálnym strojom s vysokým výkonom, ktorý je určený na bezpečné odstraňovanie machov a rias za pomoci drôtenej kefy, bez dopadu na životné prostredie. Ďalej je možné s touto technikou pomocou štetinovej kefy pravidelné udržiavať tenisové kurty alebo športové zariadenia.

Čistenie bazénov a víriviek pomocou použitia profesionálnej chémie s kombináciou vysokotlakovým alebo parným čističom. Podľa stupňa znečistenia sa zvolí správny postup, ktorý zabezpečí efektívne čistenie. V prvom kroku sa z bazénov a víriviek odstráni prebytočná voda, následne sa nanesie chémia na odstránenie vodného kameňa a usadenín a za použitia profesionálnej čistiacej techniky -(vysokotlakový čistič, parný čistič) sa dokončí proces čistenia. Po čistení je odstránený vodný kameň, plesne. Ponúkame možnosť pravidelného čistenia bazénov, predsezónne alebo posezónne čistenie. 
Zameriavame sa aj na čistenie okolia bazénov, žľabov, roštov a podobne. V prípade extra znečistenia sa zvolí viacero postupov pre dosiahnutie dokonalého efektu. Pri použití vysokotlakového čistenia regulujeme tlak, aby sme zabránili poškodeniu. 
Čistenie bazénov a víriviek je určené pre domácnosti aj spoločnosti, ktoré disponujú wellness zariadenímZaoberáme sa aj čistením a dezinfekciou sáun a wellness zariadení.

 

Our Story

Exponent WordPress theme is insanely flexible and amazingly easy to use. This alone would be enough for a 5 star rating. 

Get started swiftly & easily by importing a demo of your choice in a single click. Over 30 high quality professionally designed pre-built website concepts to choose from.

Exponent is a modern business theme, that lets you build stunning high performance websites using a fully visual interface. Start with any of the demos below or build one on your own.

Join our team

Fotogaléria