Cenová ponuka

Vysokotlakové čistenie fasád, striech, chodníkov, zámkových dlažieb, hrobov, pomníkov

PODROBNÝ POPIS

Ponúkame profesionálne vysokotlakové čistenie rôznych povrchov s využitím špičkovej technológie. Naša spoločnosť disponuje profesionálnou technológiou s benzínovým motorom, čo zabezpečuje vyšší výkon v porovnaní s elektrickými vysokotlakovými čističmi. Výhodou je aj ich nezávislosť na elektrickej energii, čo umožňuje ich nasadenie aj pri veľmi náročných čistiacich úlohách, s ktorými by si bežné elektrické čističe neporadili.

Naši odborníci vždy vyberú vhodný nadstavec v závislosti od znečistenia a povrchu materiálu, čím zabezpečia dôkladné odstránenie nečistôt. Vysokotlakové čistenie účinne odstraňuje mikroorganizmy, plesne, machy a iné znečistenia. V prípade vysokého stupňa znečistenia aplikujeme pred čistením vhodnú chémiu, ktorá hĺbkovo odstráni nečistoty spôsobené počasím alebo ľudským vplyvom. Následne pomocou vysokotlakového čističa efektívne odstránime nečistoty z fasád, striech, pomníkov a hrobov.

Vysokotlakové čistenie vykonáva odborne školený personál a je úplne bezpečné pre čistený povrch. Môžete sa spoľahnúť na našu skúsenosť a záruku kvality pri každom čistiacom procese.

Odstraňovanie grafitov z povrchov je jednou z našich špecializácií. S kombináciou vhodnej chémie a vysokotlakového čističa dokážeme efektívne odstrániť graffiti, maľby fixkou a sprejom z rôznych typov povrchov. Čistíme nielen murivo a fasády, ale aj pomníky a citlivé materiály ako hliník a prírodný kameň. S našou spoľahlivou technikou a skúseným tímom môžete mať istotu, že vaše povrchy vyčistené bez poškodenia či znehodnotenia.

Vysokotlakové čistenie dlažieb
Vysokotlakové čistenie dlažieb je účinná metóda na očistenie exteriérových povrchov. Často sa využíva pomocou plošného čističa alebo rotujúceho nadstavca, ktoré zabezpečujú dôkladné odstránenie nečistôt. V závislosti od miery znečistenia a povrchu sa použije vhodný nadstavec, ktorý efektívne eliminuje mikroorganizmy, plesne, machy a ďalšie nečistoty spôsobené počasím alebo ľudskou činnosťou. Pri extrémnom znečistení alebo vysokom obsahu plesní sa aplikuje špeciálna chémia, ktorá hĺbkovo odstráni nečistoty, a následne sa vykoná vysokotlakové čistenie. Po očistení je možné aplikovať impregnáciu, čo zaručuje dlhodobú čistotu a odolnosť povrchu voči novým znečisteniam. Táto metóda je ideálna na čistenie rôznych typov dlažieb vrátane keramickej, zámkovej, terasovej, drevenej, protišmykovej a interiérovej dlažby. Okrem toho sa vysokotlakové čistenie dlažieb používa aj na čistenie chodníkov, stien, obkladov, fasád, striech a iných podobných povrchov.

Čistenie hrobov a pomníkov
Čistením hrobov a pomníkov sa zbavíme machov, usadením, burín a ďalších nečistôt, ktoré sa na miestach nachádzajú. Následne odporúčame impregnáciu pomocou nano technológie poprípade inú impregnáciu, ktorá chráni vyčistený povrch pred znečistením.

Čistenie fasád pomocou nízkeho tlaku
Čistenie fasád pomocou nízkeho tlaku je efektívna metóda, ktorá umožňuje dôkladné očistenie povrchov bez poškodenia alebo ohrozenia ich štruktúry. Naša firma ponúka profesionálne služby v oblasti čistenia fasád s použitím tejto šetrnej techniky.
Pri čistení fasád nízkym tlakom využívame osmotickú alebo demineralizovanú vodu, ktorá je šetrná k povrchom a nezanecháva za sebou nežiaduce stopy. Tento typ čistenia je vhodný pre rôzne povrchy, vrátane omietok, betónu, dreva, kovov a plastov.

Vďaka použitiu teleskopickej tyče a špeciálnych trysiek sme schopní dosiahnuť aj ťažko dostupné miesta fasád bez potreby lešení alebo horolezeckého vybavenia. Tento proces je nielen efektívny, ale aj bezpečný a ekologický, pretože nevyžaduje použitie chemických čistiacich prostriedkov. Po dokončení čistenia fasády pomocou nízkeho tlaku sa váš domov alebo komerčná budova bude tešiť z čistého, osvieženého vzhľadu a zachovanej štruktúry fasády.

Naša spoločnosť poskytuje komplexné čistiace služby, ktoré zahŕňajú aj výškové práce, vykonávané s pomocou horolezeckej a lanovej techniky alebo vysokozdvižnej plošiny. Skúsený tím horolezcov sa stará o rôzne úlohy vo výškach, vrátane umývania opláštení budov, fasád a striech. Okrem toho sa venujeme aj umývaniu reklamných bannerov a plachiet, pričom používame ekologické čistiace prostriedky, ktoré zabezpečujú dokonalý výsledok v kombinácii s vysokotlakovým čistením. Okrem výškových prác ponúkame aj ďalšie doplnkové služby, ako je čistenie odkvapových rúr a odkvapov, pieskovanie za mokra a čistenie bazénov. S našimi širokými službami môžete mať istotu, že vaše priestory budú nielen čisté, ale aj dokonale upravené vo všetkých ich aspektoch.

Existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste mali zvážiť našu firmu na vysokotlakové čistenie:
– Profesionálny prístup: naša firma disponuje skúseným a dobre školeným personálom, ktorý má bohaté skúsenosti s vysokotlakovým čistením rôznych povrchov. Sme odborníci v oblasti čistenia a vieme, ako dosiahnuť optimálne výsledky.
– Moderné technológie: používame najnovšie technológie a vybavenie, ktoré nám umožňujú efektívne a spoľahlivo čistiť rôzne povrchy. Naše vysokotlakové čističe sú vybavené výkonnými motormi a príslušenstvom, čo nám umožňuje dosiahnuť vysoký tlak a optimálne čistiacie výsledky.
– Rôznorodosť služieb: naša firma ponúka širokú škálu služieb v oblasti vysokotlakového čistenia, vrátane čistenia fasád, dlažieb, parkovísk, odkvapových rúr a mnoho ďalších. Bez ohľadu na to, aký povrch potrebujete čistiť, sme pripravení poskytnúť vám profesionálnu pomoc.
– Kvalitné čistiacie prostriedky: používame len najkvalitnejšie čistiacie prostriedky, ktoré sú účinné pri odstraňovaní rôznych typov nečistôt a škvrn. Naše prostriedky sú šetrné k životnému prostrediu a zároveň účinné pri čistení.
– Dôkladnosť a spoľahlivosť: naši zamestnanci sú dôkladní a spoľahliví vo svojej práci. Pri vysokotlakovom čistení dbáme na každý detail a snažíme sa dosiahnuť dokonalé výsledky, na ktoré sa môžete spoľahnúť.
– Záruka spokojnosti zákazníka: spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou. Sme ochotní ísť nad rámec, aby sme zabezpečili, aby boli naši zákazníci s našimi službami plne spokojní.

Ak hľadáte spoľahlivú a profesionálnu firmu na vysokotlakové čistenie, neváhajte a kontaktujte nás. Sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť čisté a osviežujúce výsledky, ktoré si zaslúžite.

Our Story

Exponent WordPress theme is insanely flexible and amazingly easy to use. This alone would be enough for a 5 star rating. 

Get started swiftly & easily by importing a demo of your choice in a single click. Over 30 high quality professionally designed pre-built website concepts to choose from.

Exponent is a modern business theme, that lets you build stunning high performance websites using a fully visual interface. Start with any of the demos below or build one on your own.

Join our team

Fotogaléria

VIDEO