Cenová ponuka

Čistenie a impregnácia kože

PODROBNÝ POPIS

Pravidelná údržba kože predlžuje jej životnosť. Je nesmierne dôležité čistiť kožu, na koľko sa na nej časom usádza nečistota, prach, pot a ďalšie nečistoty, ktoré sa dostanú až do hĺbky pórov, čím koža stráca svoju prirodzenú jemnosť a pružnosť, čo neskôr môže spôsobiť trhliny a praskanie kože. Kožu je potrebné čistiť vždy zaškoleným personálom s profesionálnou chémiou, na koľko nekvalitná chémia dokáže kožu poškodiť! V našej spoločnosti používame profesionálnu čistiacu chémiu určenú na čistenie kože. Prípravky sú pH neutrálne, čo zabezpečí bezpečné čistenie bez poškodenia alebo narušenia farby. Koža sa čistí ručne, poprípade strojovo pomocou jemnej rotačnej kefy.
Pri čistení sa pomocou jemných kefiek a použitia vhodnej chémie dostávame do hĺbky pórov a tým čistíme hĺbkovo, nie len povrchovo! Čistením odstránime zafarbenie, mastnotu, prach a podobné znečistenia, ktoré sa nachádzajú na povrchu ale aj v hĺbke pórov.
Po čistení sa koži navráti pôvodný vzhľad. Následne sa aplikuje impregnácia, ktorá dodá koži potrebné výživy, jemnosť a pružnosť, čím predĺžime jej životnosť a zabránime popraskaniu.

Pravidelným čistením kože predlžujeme jej životnosť a z dlhodobého hľadiska šetríte náklady napr. na novú sedaciu súpravu. 

V závislosti od používania kožených časti vo vašej domácnosti alebo spoločnosti odporúčame kožu čistiť aspoň 2x do roka.

Čistíme všetky kožené výrobky – vankúše, sedacie súpravy, kreslá, postele, sedačky v aute. Vyčistíme aj umelú kožu (koženku).

Our Story

Exponent WordPress theme is insanely flexible and amazingly easy to use. This alone would be enough for a 5 star rating. 

Get started swiftly & easily by importing a demo of your choice in a single click. Over 30 high quality professionally designed pre-built website concepts to choose from.

Exponent is a modern business theme, that lets you build stunning high performance websites using a fully visual interface. Start with any of the demos below or build one on your own.

Join our team

Fotogaléria