Cenová ponuka

Čistenie fasád a striech 

PODROBNÝ POPIS

Fasáda a strecha je vizitkou každej budovy, no jej estetická hodnota a trvanlivosť môžu byť vážne ohrozené nečistotami, poveternostnými podmienkami a inými vonkajšími vplyvmi. Profesionálne čistenie fasádch a striech a ich následna ochrana ponúkajú efektívne riešenie na zachovanie ich krásy.

Ponúkame vám profesionálne čistenie fasády a striechy ktoré obnoví krásu vášho domova či priestoru firmy. Naši odborníci majú bohaté skúsenosti a používajú najmodernejšie technológie a šetrné čistiacie prostriedky, aby odstránili, machy, plesne a iné nečistoty z fasád a striech vášho domova alebo firmy. Čistenie je efektívne a bezpečné bez poškodenia jej povrchu. 

Čistenie fasád a striech zahŕňa:
– Dôkladnú inšpekciu a hodnotenie stavu
– Odstránenie nečistôt a poveternostných stôp
– Odstránenie machov a plesní
– Šetrné ošetrenie povrchu fasády a strechy
– Zabezpečenie ochrany a dlhodobej čistoty 

Prečo vybrať naše služby:
– Skúsený tím odborníkov s bohatými skúsenosťami v oblasti čistenia fasád a striech
– Použitie najmodernejších technológií a šetrných čistiacich prostriedkov
– Dôkladná inšpekcia a individuálny prístup k vašej budove
– Záruka kvality a spokojnosti zákazníka  

Cena: Cena za čistenie fasád a striech závisí od rozsahu prác a stavu vašej budovy. Radi Vám poskytneme individuálnu cenovú ponuku.

Impregnáca (ochrana) fasád a striech:

Plesne sú častým problémom, ktorý môže ohroziť zdravie vášho domu aj jeho estetiku. Preto je dôležité venovať pozornosť prevencii a ochrane fasády a strechy pred týmito škodlivými mikroorganizmami. Jedným z najúčinnejších opatrení je impregnácia, ktorá poskytuje ochranu pred plesňami a vlhkosťou.

Impregnácia fasády  a strechy vytvára ochrannú bariéru, ktorá bráni vniknutiu vlhkosti do materiálu a tým znižuje riziko vzniku plesní. Tento ochranný náter zabraňuje rastu a šírenie plesní, čím chráni vašu budovu pred ich negatívnymi účinkami. Ďalej zabraňuje prenikaniu vody do vnútra stien a tým udržuje konštrukciu suchú a odolnú voči vlhkosti. Tento dlhodobý efekt pomáha udržať ošetrené materiály vo vynikajúcom stave a minimalizuje náklady na údržbu a opravy.

Zamedzenie rastu plesní nielenže chráni váš dom a okolie, ale aj zlepšuje kvalitu vnútorného prostredia a znižuje riziko alergií a respiračných problémov u obyvateľov. Čistý a zdravý dom je základom pre pohodu a dobré zdravie celej rodiny.

Dôležitou súčasťou úspešnej impregnácie fasády, dlažby a strechy je jej správna aplikácia profesionálnymi odborníkmi.

Ochranný náter fasády a strechy je investíciou do dlhodobej ochrany a estetiky vašej budovy. Nezanedbávajte túto dôležitú úlohu pri údržbe svojho domova alebo obchodného priestoru a zabezpečte, že vaša fasáda a strecha bude žiariť krásou a bezpečnosťou ešte mnoho rokov.

 

Our Story

Exponent WordPress theme is insanely flexible and amazingly easy to use. This alone would be enough for a 5 star rating. 

Get started swiftly & easily by importing a demo of your choice in a single click. Over 30 high quality professionally designed pre-built website concepts to choose from.

Exponent is a modern business theme, that lets you build stunning high performance websites using a fully visual interface. Start with any of the demos below or build one on your own.

Join our team

Fotogaléria