Cenová ponuka

Čistenie podláh, dlažby,
obkladov, impregnácia

PODROBNÝ POPIS

Naša spoločnosť poskytuje hĺbkové čistenie podláh a špár všetkých typov ako sú prírodné, umelé, drevené, plávajúce, terazzo, mramor, PVC podlahy, linoleum, marmoleum a vinyl, priemyselné a skladové podlahy. Pomocou našich moderných technológií a skúseného personálu dokážeme vyčistiť aj odolné nečistoty, mastnotu, znečistenie po stavebných prácach, ktoré bežným spôsobom nejde vyčistiť. Podľa miery znečistenia sa určí technologický postup, pri bežnom znečistení sa používa podlahový automat s valcovou alebo rotačnou kefou. Pri strednom až silnom znečistení sa podľa miery znečistenia a materiálu zvolí postup pre čistenie buď pomocou rotujúcich kief,  jednokotúčového alebo orbitálneho čistiaceho stroja. Po tomto procese je daný povrch hĺbkovo vyčistení, je obnovený vzhľad a farba špár.
Pre väčšiu odolnosť voči nečistotám a zachovania dlhodobejšieho čistého vzhľadu je možné využiť službu impregnácie povrchu.

V našej spoločnosti sa špecializujeme aj na klasické a hĺbkové čistenie dreva, respektíve drevených podláh, parkiet. V prípade, že drevená podlaha/parkety sú zachovalé, vieme ich dostať do pôvodného stavu za použitia vhodnej chémie a technológií, čím ušetríte náklady na brúsenie. Čistenie drevených parkiet vykonávame pomocou špeciálneho stroja s nastaviteľným prítlakom, čím vieme bezpečne vyčistiť daný povrch bez potreby nanášania ochrany. V prípade hĺbkového čistenia sa nastaví silnejší prítlak, použijú sa tvrdšie kefy a následne je potrebné povrch ošetriť buď pomocou oleja alebo laku. Po vyčistení navrátime drevu prirodzený vzhľad.

V skladových priestorov najčastejšie odstraňujeme šmuhy od pneumatík. Nerobí nám problém odstrániť cement, fasádnu farbu a ďalšie odolné znečistenia z vašej podlahy. Špecializujeme sa aj na odstránenie pások po odlepení kobercov. Zatvrdnuté lepidlo, ktoré ostalo na podlahe vieme odstrániť bezpečne pomocou našich moderných technológií.

V našej spoločnosti disponujeme aj profesionálnym strojom s vysokým výkonom, ktorý je určený na bezpečné odstraňovanie machov a rias za pomoci drôtenej kefy, bez dopadu na životné prostredie. Ďalej je možné s touto technikou pomocou štetinovej kefy pravidelné udržiavať tenisové kurty alebo športové zariadenia.

Na exteriérové dlažby sa väčšinou využíva metóda vysokotlakového čistenia pomocou plošného čističa alebo rotujúceho nadstavca. Podľa miery znečistenia a povrchu daného materiálu sa použije vhodný nadstavec, ktorý zabezpečí odstránenie nečistôt. Vysokotlakovým čistením sú povrchy zbavené mikroorganizmov, plesní, machov a ďalších znečistením ktoré vznikli vplyvom počasia alebo ľudským faktorom. V prípade extrémneho znečistenia alebo vysokého obsahu plesní sa aplikuje pred samotným čistením vhodná chémia, hĺbkovo odstráni  nečistoty, machy, plesne a následne sa využije vysokotlakové čistenie. Po vyčistení je možnosť aplikovať impregnáciu, vďaka ktorej sa daný povrch bude lepšie umývať a vydrží dlhšie čistý.
Túto metódu je vhodné použiť na čistenie keramickej, zámkovej, terasovej, drevenej, protišmykovej a interiérovej dlažby (s použitím plošného nadstavca s odsávaním), taktiež aj na čistenie chodníkov, stien a obkladov.

Our Story

Exponent WordPress theme is insanely flexible and amazingly easy to use. This alone would be enough for a 5 star rating. 

Get started swiftly & easily by importing a demo of your choice in a single click. Over 30 high quality professionally designed pre-built website concepts to choose from.

Exponent is a modern business theme, that lets you build stunning high performance websites using a fully visual interface. Start with any of the demos below or build one on your own.

Join our team

Fotogaléria